ДЕЧЈИ ВРТИЋ ВУКОВАР II

x

Dječja olimpijada / Дечија олимпијада

20.10.2023.
18.10.2023. Ovogodišnja, 12.po redu Dječja olimpijada održana je u Trpinji, u organizaciji Vijeća srpske nacionalne manjine Vukovarsko- srijemske županije. Cilj je bio potaknuti djecu na sudjelovanje u sportskim aktivnostima, brigu o zdravom načinu života i fer-play odnosu među natjecateljima. Djeca starijih skupina "Leptirići" i "Zečići" sudjelovala su u svim disciplinama i pokazala natjecateljski duh te ponos zbog svojih postignuća. Ove godine "crveni" su osvojili medalje u svim disciplinama! Olimpijada je završila podjelom zahvalnica, medalja i pehara.
                                                ***
18.10.2023. Ове године, 12. по реду, одржана је у Трпињи Дечија олимпијада у организацији Већа српске националне мањине Вуковарско-сремске жупаније. Циљ је био подстицање деце на учествовање у спортским активностима, бригу о здравом начину живота и фер-плеј односу између такмичара. Деца старијих група „Лептирићи“ и „Зечићи“ учествовала су у свим дисциплинама и показала такмичарски дух и понос на своја достигнућа. Ове године "црвени" су освојили медаље у свим дисциплинама! Олимпијада је завршена поделом захвалница, медаља и пехара.