ДЕЧЈИ ВРТИЋ ВУКОВАР II

x

Nogomet bez granica / Фудбал без граница

18.12.2023.
14.12.2023. Na završnom turniru vrtića na području grada Vukovara, a u sklopu projekta "Nogomet bez granica" u organizaciji Nogometnog središta Vukovar, dječaci i djevojčice starijih skupina "Leptirići" i "Zečići" osvojili su odlične rezultate.
U kategoriji djevojčica, djevojčice iz skupine "Leptirići" su zauzele 1.mjesto a djevojčice iz skupine "Zečići" su zauzele 2.mjesto. U kategoriji dječaka, dječaci iz skupine "Zečići" zauzeli su 2.mjesto a dječaci iz skupine "Leptirići" zauzeli su 3.mjesto.
Čestitamo svima na uloženom trudu i ostvarenom rezultatu!
                                                 ***
14.12.2023. На завршном турниру вртића на подручју града Вуковара, у оквиру пројекта „Фудбал без граница“ у организацији Фудбалског центра Вуковар, дечаци и девојчице старијих група „Лептирићи“ и „Зечићи“ освојили су одличне резултате.
У категорији девојчица, девојчице из групе „Лептирићи” заузеле су 1. место а девојчице из групе „Зечићи” су заузеле 2. место. У категорији дечака, дечаци из групе „Зечићи” заузели су 2. место а дечаци из групе „Лептирићи” 3. место.
Честитамо свима на труду и постигнутом резултату!